Hotel Žebětínský dvůr Brno

Gastro & relax komplex v klidné části města Brna


Garance nejnižší ceny
Zrušit Nastavení

Pálení čarodějnic v Žebětínském dvoře | 11.04.2018

POZOR kapacita je omezena, poprosíme o rezervaci na telefonním čísle

546 217 557, 775 873 354.


Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás a především Vaše ratolesti pozvat na tradiční zábavu „Pálení čarodějnic v Žebětínském Dvoře“, kterou již tradičně pořádáme ve spolupráci s týmem Lemur- Dětem. Budeme se společně snažit Vám i Vašim dětem připravit příjemně strávené odpoledne a večer 30. 4. 2018.   Doufejme, že nám bude přát počasí a strávíme společně den plný her a dobrého jídla. Celý večer vyvrcholí zapálením hranice, kde již bude na svůj osud čekat naše čarodějnice. O vaše děti se bude starat tým Lemurů s jejich sportovně zábavním programem. Vy si zatím budete moci v klidu dát něco k pití a jídlu, které jako již tradičně pro Vás připravují naši kuchaři na grilu.

Spodní část terasy bude obsluhovaná, k dispozici budou též dva bary, jeden vnitřní a druhý venkovní. Prosíme o shovívavost a při začátku akce, pokud by se Vám nechtělo čekat, můžete si k baru dojít sami, tak jako každý rok. Budeme se snažit, aby k tomu docházelo co nejméně.

Program dne

· od 15.00 terasa + sportbar otevřen

· po 16.00 začátek dětského programu

· hlavní program, který opět připravili Lemuři - MÁTE SE NA CO TĚŠIT!

· výtvarná dílnička

· malování masek na obličej


Doplňující info:
Doprovodná reprodukovaná hudba s dětskou tématikou bude provázet celé odpoledne. Každé dítě, které se bude chtít zúčastnit výše uvedených aktivit si ve sportbaru zakoupí čarodějnickou průkazku. Cena jedné průkazky je 100,-Kč, na kterou se bude zapisovat návštěva jednotlivých stanovišť. Ten, kdo bude mít splněna všechna stanoviště od nás dostane čarodějnickou odměnu. Počet průkazek na 1 dítě není omezen, dítě tedy může obejít stanoviště vícekrát.

od 17.00 zapálení malých ohnišť na opékání buřtů (buřty budou k zakoupení u grilu se vším co k tomu patří - pečivo, hořčice...) pečivo i uzeniny budou naší výroby

od 16.00 zahájení grilování + speciality z naší udírny:

Na co se můžete těšit?

burgery, steaky, saláty, klobásy z naší udírny, domácí cigáro a další speciality

· 19.00 odměnění zúčastněných masek

· poté volný program

· až se setmí upálení čarodějnice

· ??? konec zábavy

· změny programu vyhrazeny! 

POZOR kapacita je omezena, poprosíme o rezervaci na telefonním čísle

546 217 557, 775 873 354.