Hotel Žebětínský dvůr Brno

Gastro & relax komplex v klidné části města Brna


Garance nejnižší ceny
Zrušit Nastavení

Zákaznická karta

zakaznicka karta

POZOR OD 13.8.2014 DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ PODMÍNEK SLEVOVÉHO SYSTÉMU

Nýní se nově bude sleva vztahovat na další nákup. Znamená to tedy, že zákazníkovi, který u nás zaplatí zákaznickou kartou bude uložena tato sleva do systému a odečtena z následujíícho nákupu.

Pro stálé zákazníky máme připravený bonusový program v podobě zákaznických karet. Každý zákazník, který bude mít zájem si může zažádat u personálu restaurace či sportbaru o vystavení zákaznické karty, která mu při každé platbě útraty poskytne slevu ve výši 10% na další nákup. Sleva platí ve všech provozech našeho komplexu (Myslivecká restaurace, Starobrněnská pivnice a Sportcentrum). Sleva neplatí na již zvýhodněné nabídky jako jsou rodinné akce, svatební hostiny aj. a sortiment, kde nejsme schopni s ohledem na marži slevu poskytnout.

Karta má v sobě čip a je nezbytné ji předat obsluhujícímu personálu před placením, aby ji mohl načíst do systému.

Zákaznická karta může být i skvělým dárkem pro Vaše blízké. Může fungovat jako přednabitá poukázka, ze které pak vlastník čerpá postupně kredit. Po dočerpání je možné kartu opětovně dobít, nebo ji nadále využívat pouze jako slevovou kartu.

Majitelé si vyhrazují právo na jakoukoliv změnu v podmínkách bonusového programu, pro konkrétní možnosti využití nás neváhejte kontaktovat!