Hotel Žebětínský dvůr Brno

Gastro & relax komplex v klidné části města Brna


Garance nejnižší ceny
Zrušit Nastavení

Tříhvězdičkový gastro & relax hotel Žebětínský dvůr Brno

Brněnský hotel Žebětínský dvůrBrněnský hotel resort Žebětínský dvůr nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích s celkovou kapacitou až 106 lůžek. Komplex je součástí městské části města Brna – Žebětín. V bezprostřední blízkosti se nachází Brněnský automotodrom – Masarykův okruh (5 km), brněnská přehrada (5 km) a BVV (7 km).
Více informací

Restaurace Žebětínský dvůr

restaurace Žebětínský dvůr BrnoSoučástí hotelového resortu je stylová myslivecká á la carte restaurace s celkovou kapacitou 90 míst. Náš tým kuchařů Vám vždy rád uvaří vybrané pokrmy z tradiční české kuchyně, zvěřiny či speciality z vlastních receptů. Pro Vaše malé ratolesti je k dispozici dětský koutek. Přijďte posedět s rodinou, kamarády či obchodním partnerem!
Více informací

Svatební hostiny

svatebni hostiny BrnoNaším dominantním oborem je příprava a pořádání svatebních hostin. Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům. Jsme schopni připravit hostinu cenově nenáročnou, ale taktéž akci „all inclusive“ pro náročnější klientelu. Přímo pro svatební hostiny máme k dispozici 8 samostatných salonků. Oslovte právě nás! Rádi Vám zdarma zpracujeme nezávaznou nabídku.
Více informací

Konference, sympósia, školení, semináře, teambuildingy

Konference a školení v brněnském hoteluHledáte vhodné prostory pro firemní školení či jinou společenskou událost pro business klientelu? Brněnský hotel Žebětínský dvůr má zázemí jako stvořené pro Vaši firemní akci. Jsme schopni uspořádat školení pro 200 osob v jednom samostatném sále, či rozsáhlou akci až pro 750 osob při propojení všech dostupných prostor.
Více informací

Ubytování pro firemní klientelu - dlouhodobé ubytování

Levné ubytování v BrněCestujete Vy či Vaši zaměstnanci často na služební cesty do Brna či přes moravskou metropoli? Jsme připraveni stát se Vaším spolehlivým a kvalitním partnerem při poskytování ubytovacích služeb. Ušetříme Vám náklady za ubytování. Zeptejte se na možnosti VIP dohod o cenách při dlouhodobých či opakujících se pobytech!
Více informací

Catering

catering Brno Naše společnost je připravena zrealizovat jakoukoliv akci dle Vašeho zadání i mimo brněnský hotel Žebětínský dvůr. Máme k dispozici veškeré potřebné vybavení a především 20-ti leté zkušenosti v oboru. Zajistíme pro Vás kompletní produkci, občerstvení a další doprovodné služby. Zadejte požadavky pro Vámi plánovanou akci, kterou Vám připravíme od A do Z.
Catering

Aktuální akce našeho hotelu

Gastronomické akce - květen | 25.04.2019

Všechny víkendy v měsíci květnu budou protknuty speciálními pokrmy z kounického chřestu – jak bílého, tak hlavně zeleného.
Archiv aktualit