Hotel Žebětínský dvůr Brno

Gastro & relax komplex v klidné části města Brna


Garance nejnižší ceny
Zrušit Nastavení

Family Day

Plánujete pro Vaše zaměstnance, spolupracovníky, a hlavně jejich rodiny s dětmi společně strávený den? Máme pro Vás několika lety a velkými akcemi vyzkoušenou alternativu, jsme schopni nabídnout venkovní prostory o rozloze 3500 m2 pro vice jak 500 osob k sezení. K dispozici budete mít velké dětské hřiště s trampolínami, prolézacími hrady, pískoviště a třeba i kolotoč. Ze sportovních aktivit třeba beach volejbalové a beach fotbalové hřiště, venkovní stolní tenis, venkovní bazén 5 x 10 m, aquazorbing, vybavenou venkovní kuchyni s grilem a rožněm, párty stan a mnohé další…

Za nepříznivého počasí máte možnost využít vnitřní prostory sportovního centra, kde je k dispozici bowling (4 dráhy), squash (2 kurty), badminton (2 kurty), fotbálek 2 in 2 (1 kurt), golfový trenažér, tělocvična o rozměrech 12 x 30 m (možnost malá kopané atd.).

 Jsme schopni dle přání zákazníka poskládat program pro děti i dospělé, různé sportovní i zábavní hry s odbornými pedagogy, tak aby se děti nenudili a rodiče si v klidu mohli popovídat a dát si něco dobrého.

Pro dospělé jsme schopni uspořádat akce v různých stylech, kompletní pravou moravskou zabijačku, večer s výběrem steaků na grilu z celého světa, burgery, mořské speciality (ryby, mušle, humry, chobotnice), ochutnávku moravských vín, rumů, bary s míchanými nápoji a ohňovou show.

Každoročně tyto akce u nás pořádají firmy jako Lufthansa, O2, Syngenta, Ireks Enzyma, Tescan atd. Dále pořádáme pro firmy mikulášské dny, Pálení čarodějnic, Den dětí, plesy, workshopové akce s výstavními plochami a všechny možné i nemožné věci.

Obraťte se na nás, rádi Vám vypracujeme nezávaznou nabídku přímo na míru, děláme akce pro veškerou širokou veřejnost od těch klasických až po ty finančně náročné.

Kontakty:

vaclavzivny@zebetinsky-dvur.cz

kristyna.spacilova@zebetinsky-dvur.cz

premyslzivny@zebetinsky-dvur.cz