Hotel Žebětínský dvůr Brno

Gastro & relax komplex v klidné části města Brna


Garance nejnižší ceny
Zrušit Nastavení

Pálení čarodějnic v Žebětínském dvoře | 16.04.2017

Čarodějnice v Žebětínském dvoře jsou určeny hlavně rodinám s dětmi, avšak nejen jim. Ve spolupráci s týmem Lemur Dětem se Vám i Vašim dětem budeme snažit připravit příjemně strávené odpoledne a večer 30. 4. 2017.  O vaše děti se bude starat tým Lemurů s jejich sportovně zábavním programem. Vy si zatím budete moci v klidu dát něco k pití a jídlu, které jako již tradičně pro Vás připravují naši kuchaři na grilu. Letos poprvé bude spodní část terasy obsluhovaná, k dispozici budou též dva bary, jeden vnitřní a druhý venkovní. Prosíme o shovívavost a při začátku akce, pokud by se Vám nechtělo čekat, můžete si k baru dojít sami, tak jako každý rok. Budeme se snažit, aby k tomu docházelo co nejméně.

NOVĚ BUDE K DISPOZICI PIZZA – naše vlastní receptura těsta, všechny přísady na ní budou z naší řeznické výrobny – tzv. žebětínská pšeničná placka jakou svět ještě neviděl…

2017_paleni_carodejnic_inside

PROGRAM PÁLENÍ ČARODĚJNIC 30.4.2017 V ŽEBĚTÍNSKÉM DVOŘE:

 • od 15.00 otevření terasy a sport baru
 • od 15.30 začátek dětského programu, o který se stará tým Lemurů (Lemur Dětem)

  Děti budou plnit různé sportovně zábavní úkoly, popřípadě se mohou nechat vyzdobit šikovnou malířkou obličejů, a při pěkném počasí se třeba svezou v aqua zorbingu.

  Jak to u nás funguje- registrace:
  Každé dítě, které se bude chtít zúčastnit výše uvedených aktivit, si ve sportbaru zakoupí čarodějnickou průkazku, na kterou se bude zapisovat návštěva jednotlivých stanovišť. Ten, kdo bude mít splněna všechna stanoviště, od nás dostane při vyhodnocení odměnu.

 • od 16.30 zapálení malých ohnišť na opékání buřtů (buřty bude možné zakoupit u grilu, se vším co k nim patří - pečivo, hořčice...) Buřty jsou naší výroby - z masa a bezlepkové!
 • od 16.30 zahájení grilování + nově pizza

  Na co se můžete těšit?!! Burgery, steaky, saláty, plněné tortilly..
  Pozor NOVĚ PIZZA s přísadami ze žebětínské produkce - 6 druhů, těsto vlastní receptury.

 • 17.00 vyhodnocení soutěží pro děti
 • 19.00 promenáda v maskách - odměnění zúčastněných masek!
  poté volný program
 • 20.00 zapálení hlavního ohně a spálení čarodějnice!

Václav Živný / Křivánkovo nám. 33a / 641 00 / Brno / Czech republic / tel: +420 546 217 557

Prosíme všechny zájemce o účast na Pálení čarodějnic, aby si zarezervovali místo, kapacita je omezená. Návštěvníci bez rezervací budou moct využít stoly v horní části u ohně, ale tam se neobsluhuje. Děkujeme za pochopení.

NEJVHODNĚJŠÍ JE REZERVACE NA RECEPCI HOTELU

email: hotel@zebetinsky-dvur.cz nebo tel: 546 217 557

Při špatném počasí se akce přesouvá do vnitřních prostor, avšak rezervace se tím ruší z důvodu menšího počtu míst.