Hotel Žebětínský dvůr Brno

Gastro & relax komplex v klidné části města Brna


Garance nejnižší ceny
Zrušit Nastavení

Dětský den v Žebětínském dvoře ve spolupráci s Lemurem a společností Svatbadekor | 10.05.2014


SVOJI ÚČAST PROSÍM POTVRĎTE NA p.tovarek@zebetinsky-dvur.cz. UVÁDĚJTE PROSÍM VŽDY POČET DĚTÍ A POČET DOSPĚLÝCH!

Vážení zákazníci,
rádi bychom navázali na povedenou akci „Pálení čarodějnic“ a pozvali Vás společně s Vašimi ratolestmi 1.6.2014 na DĚTSKÝ DEN do hotelu Žebětínský dvůr Brno. Akce bude probíhat stejně jako čarodějnice v prostorách sportbaru a přilehlé letní terasy. Navíc s ohledem na rodiče budou do programu budou začleněny i sportovní aktivity (squash, badminton, stolní tenis, fotbal 2in2) a 4 bowlingové dráhy. Rodiče tak budou moci zanechat děti zkušeným instruktorům a jít si zasportovat.

Program dne

  • začátek ve 14:30 hod
  • od cca 14.30 zahájení dětských aktivit
  • 14.30 - 18.00 sportovní aktivity přístupné pro rodiče
  • 18.00 - 19.00 disco pro děti
  • ??? konec


Z dětských aktivit můžeme zveřejnit: golf, lukostřelbu, skákacího panáka, skoky v pytli a další aktivity, jejichž volba bude záležet na počasí.
Úkolem dětí bude obejít stanoviště a za splnění úkolu dostanou na každém stanovišti písmenko. Cílem bude poskládat a správně uhodnout výslednou tajenku. Každé z dětí, které úspěšně splní cíl, dostane sladkou odměnu.

Poplatek za dětského účastníka je 100,-Kč, platí se přímo na recepci sportclubu, kde každé dítě dostane účastnický náramek.
V ceně jsou zahrnuty veškeré přístupné aktivity, možnost využít sportoviště pro rodiče, sladká odměna pro úspěšné absolventy dětských aktivit.

Po celou dobu akce bude přístupný bar, kde budete moci zakoupit nápoje všeho druhu a opět bude v provozu letní kuchyně se specialitami nejen z grilu!

Princip registrace rodičů na sportovní aktivity a bowling:
na místě bude k dispozici registrační arch pro jednotlivé sporty, kam se zájemci mohou zapsat. Pozor kapacita sportovišť je omezená!
Berte prosím v úvahu, že s ohledem na počasí se může program měnit.

Tešíme se na Vás

Tým Žebětínského dvora

SVOJI ÚČAST PROSÍM POTVRĎTE NA p.tovarek@zebetinsky-dvur.cz. UVÁDĚJTE PROSÍM VŽDY POČET DĚTÍ A POČET DOSPĚLÝCH!

Děkujeme našim partnerům, Lemurovi a společnosti Svatbadekor za pomoc při realizaci